LYST TIL Å STARTE EGEN KROKKET KLUBB??
Nyheter
In English
Turneringer
Bilder
Styre
Dokumenter
Lover
Organisasjoner
Regler
Forum
Linker
Historie
Pressemelding
Nyhetsbrev
Kontakt
Siste nytt:
Norge deltar for første gang i European Masters!

Medlem av:

World Croquet Federation

Sponsor:
ServeTheWorld

Alle resultater fra Norway Open kan leses her:

 




The Norway Open Golf Croquet Championship 2012
Myhrene Gård, Holmsbu, Norway
18.-19. August 2012
117 games

1 MICHALSEN Roar beat STAFECKA Silvija 7 2
2 OLSEN Steinar beat SOBYE Frank 7 5
3 STENE Birger beat GROT Faste 7 4
4 MICHALSEN Roar beat OLSEN Steinar 7 6
5 STENE Birger beat STAFECKA Silvija 7 6
6 SOBYE Frank beat GROT Faste 7 3
7 MICHALSEN Roar beat GROT Faste 7 4
8 STENE Birger beat SOBYE Frank 7 4
9 STAFECKA Silvija beat OLSEN Steinar 7 5
10 MICHALSEN Roar beat SOBYE Frank 7 1
11 STAFECKA Silvija beat GROT Faste 7 6
12 OLSEN Steinar beat STENE Birger 7 6
13 OLSEN Steinar beat GROT Faste 7 4
14 STAFECKA Silvija beat SOBYE Frank 7 4
15 STENE Birger beat MICHALSEN Roar 7 4
16 CARLSSON Simon beat HOLBERG Lasse 7 0
17 PEDERSEN John beat BOEER Michael 7 5
18 ELEBO Eje beat NORBERG Goran 7 2
19 BOEER Michael beat CARLSSON Simon 7 6
20 ELEBO Eje beat HOLBERG Lasse 7 3
21 NORBERG Goran beat PEDERSEN John 7 2
22 NORBERG Goran beat CARLSSON Simon 7 5
23 PEDERSEN John beat ELEBO Eje 7 6
24 BOEER Michael beat HOLBERG Lasse 7 4
25 CARLSSON Simon beat PEDERSEN John 7 1
26 NORBERG Goran beat HOLBERG Lasse 7 6
27 BOEER Michael beat ELEBO Eje 7 6
28 NORBERG Goran beat BOEER Michael 7 2
29 PEDERSEN John beat HOLBERG Lasse 7 6
30 CARLSSON Simon beat ELEBO Eje 7 6
31 ELEBO Joi beat NILSSON Stefan 7 6
32 BRINGSVAERD Borge beat STAFECKA Jolanta 7 5
33 UNDERHILL David beat KRUZE Birute 7 3
34 ELEBO Joi beat BRINGSVAERD Borge 7 2
35 UNDERHILL David beat NILSSON Stefan 7 3
36 STAFECKA Jolanta beat KRUZE Birute 7 1
37 ELEBO Joi beat KRUZE Birute 7 0
38 UNDERHILL David beat STAFECKA Jolanta 7 3
39 NILSSON Stefan beat BRINGSVAERD Borge 7 6
40 ELEBO Joi beat STAFECKA Jolanta 7 1
41 NILSSON Stefan beat KRUZE Birute 7 0
42 UNDERHILL David beat BRINGSVAERD Borge 7 4
43 BRINGSVAERD Borge beat KRUZE Birute 7 1
44 NILSSON Stefan beat STAFECKA Jolanta 7 1
45 ELEBO Joi beat UNDERHILL David 7 5
46 MYHRENE Magnus beat SODERBERG Ulf 7 4
47 NILSSON Lars-Inge beat KALTENTHALER Rainer 7 5
48 KROGSTAD Espen beat ZAKARIASSEN Tom 7 1
49 SODERBERG Ulf beat KALTENTHALER Rainer 7 6
50 MYHRENE Magnus beat KROGSTAD Espen 7 4
51 ZAKARIASSEN Tom beat NILSSON Lars-Inge 7 5
52 SODERBERG Ulf beat ZAKARIASSEN Tom 7 3
53 KROGSTAD Espen beat NILSSON Lars-Inge 7 3
54 KALTENTHALER Rainer beat MYHRENE Magnus 7 6
55 SODERBERG Ulf beat NILSSON Lars-Inge 7 3
56 MYHRENE Magnus beat ZAKARIASSEN Tom 7 1
57 KROGSTAD Espen beat KALTENTHALER Rainer 7 4
58 KALTENTHALER Rainer beat ZAKARIASSEN Tom 7 2
59 MYHRENE Magnus beat NILSSON Lars-Inge 7 1
60 KROGSTAD Espen beat SODERBERG Ulf 7 6
1/8 FINALS
61 MICHALSEN Roar beat KALTENTHALER Rainer 7 3
62 KALTENTHALER Rainer beat MICHALSEN Roar 7 3
63 MICHALSEN Roar beat KALTENTHALER Rainer 7 0
64 OLSEN Steinar beat KROGSTAD Espen 7 3
65 OLSEN Steinar beat KROGSTAD Espen 7 4
66 MYHRENE Magnus beat STAFECKA Silvija 7 1
67 STAFECKA Silvija beat MYHRENE Magnus 7 6
68 STAFECKA Silvija beat MYHRENE Magnus 7 4
69 SODERBERG Ulf beat STENE Birger 7 2
70 SODERBERG Ulf beat STENE Birger 7 6
71 BRINGSVAERD Borge beat NORBERG Goran 7 5
72 BRINGSVAERD Borge beat NORBERG Goran 7 5
73 UNDERHILL David beat BOEER Michael 7 0
74 UNDERHILL David beat BOEER Michael 7 4
75 ELEBO Joi beat PEDERSEN John 7 2
76 ELEBO Joi beat PEDERSEN John 7 0
77 CARLSSON Simon beat NILSSON Stefan 7 3
78 CARLSSON Simon beat NILSSON Stefan 7 4
PLATE
79 KALTENTHALER Rainer beat ZAKARIASSEN Tom 7 1
80 KROGSTAD Espen beat SOBYE Frank 7 3
81 MYHRENE Magnus beat NILSSON Lars-Inge 7 3
82 STENE Birger beat GROT Faste 7 3
83 NORBERG Goran beat KRUZE Birute 7 1
84 ELEBO Eje beat BOEER Michael 7 5
85 PEDERSEN John beat HOLBERG Lasse walk over
86 NILSSON Stefan beat STAFECKA Jolanta 7 4
87 KROGSTAD Espen beat KALTENTHALER Rainer 7 0
88 MYHRENE Magnus beat STENE Birger 7 2
89 ELEBO Eje beat NORBERG Goran 7 5
90 NILSSON Stefan beat PEDERSEN John 7 6
91 KROGSTAD Espen beat MYHRENE Magnus 7 3
92 ELEBO Eje beat NILSSON Stefan 7 6
93 MYHRENE Magnus beat NILSSON Stefan 7 6
PLATE FINAL
94 ELEBO Eje beat KROGSTAD Espen 7 3
95 ELEBO Eje beat KROGSTAD Espen 7 4
QUARTER FINALS
96 MICHALSEN Roar beat OLSEN Steinar 7 5
97 MICHALSEN Roar beat OLSEN Steinar 7 4
98 SODERBERG Ulf beat STAFECKA Silvija 7 5
99 SODERBERG Ulf beat STAFECKA Silvija 7 0
100 BRINGSVAERD Borge beat UNDERHILL David 7 4
101 UNDERHILL David beat BRINGSVAERD Borge 7 5
102 BRINGSVAERD Borge beat UNDERHILL David 7 5
103 ELEBO Joi beat CARLSSON Simon 7 5
104 ELEBO Joi beat CARLSSON Simon 7 2
5th-8th
105 OLSEN Steinar beat STAFECKA Silvija 7 2
106 CARLSSON Simon beat UNDERHILL David 7 4
107 CARLSSON Simon beat OLSEN Steinar 7 4
SEMI FIMALS
108 SODERBERG Ulf beat MICHALSEN Roar 7 6
109 MICHALSEN Roar beat SODERBERG Ulf 7 2
110 SODERBERG Ulf beat MICHALSEN Roar 7 1
111 ELEBO Joi beat BRINGSVAERD Borge 7 6
112 ELEBO Joi beat BRINGSVAERD Borge 7 4
BRONZE FINAL
113 MICHALSEN Roar beat BRINGSVAERD Borge 7 2
114 MICHALSEN Roar beat BRINGSVAERD Borge 7 5
FINAL
115 ELEBO Joi beat SODERBERG Ulf 7 2
116 SODERBERG Ulf beat ELEBO Joi 7 6
117 SODERBERG Ulf beat ELEBO Joi 7 6
Tournament winner Ulf SODERBERG

Les flere nyheter

2012.08.23


 


|Nyheter |NM |Turneringer |Bilder |Styre |Dokumenter |Organisasjoner |Regler |Forum |Linker |Historie |Pressemeldinger |